Menu
Nog geen account? | Je wachtwoord vergeten?

Praktijk voor Fysiotherapie

Solliciteren Favoriet

Praktijkomschrijving

Pak je kans om mijn Fysiotherapie en/of Oefentherapie praktijk in Venlo over te nemen. Bestaat al 28 jaar! Met heel veel enthousiasme en plezier heb ik altijd in de praktijk gewerkt. Goede recensies en een 9,2 beoordeling op Qualiview.

Momenteel 1,5 FTE omdat ik tijdelijk ivm studie minder ben gaan werken. Zeer bekend in de regio. Kan makkelijk uitgebreid worden tot 3 FTE wat ook jaren zo geweest is. Er is veel vraag naar Fysiotherapie omdat we tot begin dit jaar altijd Fysiotherapie in huis hebben gehad en sporters uit de sportschool graag intern naar een therapeut willen. De praktijk is gevestigd in een sportcentrum waar je van alle faciteiten gebruik mag maken. Groepslessen, oefenen met apparaten van de sportschool. Verder is er ook nog een praktijkruimte op de begane grond van ca 20m2. En een oefenzaal voor groepslessen van ca 100m2. Gratis parkeren!

Wegens privéomstandigheden stop ik na 28 jaar de praktijk. De praktijk heeft een bekende naam in Venlo en heeft een groot patiëntenbestand.  Er werkt momenteel nog 1 collega in loondienst. Zij werkt 32 uur. Ik werk zelf in de praktijk als Psychosomatisch en slaapoefentherapeut. De praktijk heeft contracten met alle zorgverzekeraars. 

Heb je zin in een nieuwe uitdaging? Dit is een uitgelezen kans om een stabiele, zelfstandige praktijk over te nemen, in een leuke volkswijk met een grote en afwisselende patientenpopulatie.

De praktijk wordt bij overname volledig ingericht achtergelaten. Dit zijn dus geen extra kosten!


Kenmerken

FTE schatting:
2
Plaats:
Venlo
Aanvullend:




Stuur bericht Favoriet
Bedrijfsinformatie is alleen te bekijken met een kopersaccount.
Login Registreren